Specialista na gastronomii

Convotherm

Ten, kdo již pracoval s konvektomaty firmy Convotherm, může jistě potvrdit inspiraci ukázkovými řešeními pro lepší přípravu pokrmů. Naše heslo „Your meal. Our mission.“ je odpovědí na rozmanité potřeby cílových zákazníků, vychází z vášně a odhodlání poskytovat nejlepší výsledky.

Nová řada konvektomatů CONVOTHERM 4 přináší styl do profesionální komerční kuchyně. Na první pohled je patrná kombinace prvotřídní technologie s uživatelsky přívětivým, ergonomickým designem s důrazem na hygienu. Všechny modely mají stejný logický a intuitivní systém provozu: skutečné plus v často hektickém tempu každodenního života gastronomického provozu. Naše nové konvektomaty nabízí sedm velikostí komor, z nichž každá má šest různých provedení. Výsledkem je kombinace funkční všestrannosti a konzistentního designu, jenž je revoluční v této kategorii výrobků.

Vášeň je v každém konvektomatu firmy CONVOTHERM, vášeň pro dokonalost, pro kreativitu, pro praktickou spolupráci - a pro větší úspěch našich zákazníků každý jeden den.

 

Zde naleznete nabídku firmy CONVOTHERM v našem eshopu.

 

© megastro.cz - 2016 Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím