Specialista na gastronomii

Retigo

Společnost RETIGO s.r.o. působí na gastronomickém trhu od roku 1993, kdy byl vyroben první konvektomat velikosti 6 x GN1/1 a společnost byla zapsána do obchodního rejstříku. Od počátku jejího založení společnost RETIGO s.r.o. pokračuje v rozvoji areálu firmy i svého výrobního programu, který je z 90% tvořen výrobou konvektomatů. Dnes má RETIGO přes 120 zaměstnanců a vyrábí každoročně přes tři tisíce konvektomatů.

V nabídce vyráběných zařízení firmy RETIGO s.r.o. jsou hlavně konvektomaty RETIGO VISION. Ty jsou vyráběny v šesti velikostech - 6 x GN2/3, 6 x GN1/1, 10 x GN1/1, 12 x GN2/1, 20 x GN1/1 a 20 x GN2/1. Konvektomaty každé velikosti jsou nabízeny ve dvou provedeních podle vybavení – Retigo BLUE VISION a Retigo ORANGE VISION. Stroje jsou dostupné s vyvíječem páry ve varném prostoru, s bojlerovým vyvíječem páry (vyjímkou je konvektomat 6 x GN2/3) a nebo plynové konvektomaty (pouze velikosti 6 x GN1/1 a 10 x GN1/1).

Společnost RETIGO dále vyrábí regenerátory, holdomaty, šokové zchlazovače/zmrazovače, udržovací skříně, pekařské a cukrářské pece a prodává nejrůznější příslušenství. Předtím než se vyrobené stroje dostanou do provozu, prochází několika hodinovým testem veškerých funkcí, aby se zjistily případné nesrovnalosti.

 

Zde naleznete nabídku firmy RETIGO v našem eshopu.

 

 

© megastro.cz - 2016 Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím